Lucka R.

„Z páteční Cashflow jsem si nejvíce odnesla to, že změna může přijít kdykoliv – ať už v tu chvíli pro nás příjemná nebo ne, a že je potřeba každé změny využít ve svůj prospěch.Dále, že když nakupuji, je potřeba si uvědomit, co mi to má donést a jestli mi to něco řeší – např. 3 kusy akcií mi v tu chvíli neřešilo.A poslední věc, že každý hraje sám za sebe, a že pokud člověk udělá chybu, nebo něco zapomene, je dobré nechat ho tím projít až do konce,aby to příště nezopakoval. Vaše provázení hrou podle reálného světa bylo moc přínosné a skvělé. Díky za prima večer :).”

 

Vanda H.

„Vůbec jsem to včera nebyla já. V životě jsem větší hazardér. Pak mě zarazilo, že jsem si musela vzít půjčku na dovolenou, což bych v reálném životě neudělala. Na přemýšlení o investicích je to skvělé.  Jen u nás v Čechách jsme zvyklí na trochu jiné investice, ale není to česká hra.  Určitě ji chci koupit jako dárek pod stromeček a je moc dobře, že jsou kluby, kde mají lidi možnost hrát a přemýšlet o financích jinak.  Jinak moc děkuji za skupinu a jsem moc ráda, že nám věnuješ tvůj čas a energii. Nejsi naším dlužníkem, ale my tvým! Moc se těším na další hru, Vanda.”

 

Denisa D.

„Spolupráce s Jirkou Cipínem je pro mne velmi přínosná a vážím si ji. Když řeším jakýkoliv finanční problém, nejprve mě vyslechne a až poté doporučí tu nejvhodnější variantu řešení. Jeho práci můžu doporučit.”

 

Jakub M.

„Řešil jsem s akademií jen pasivní příjmy, ale i to byla velice příjemná zkušenost. Spíš překvapením. Měl jsem nějaké představy, ale ty byly předčeny. Hlavně je vidět že tím pan Cipín opravdu žije a dává do toho nadšení.”

 

JIndřich a Monika P.

„Jiřímu moc děkujeme za provedením tématem investic a pasivních příjmů. Řekl nám jak funguje on sám a proč dané kroky dělá. My se s ním ztotožnili a a jdeme stejnou cestou.”

 

Jiří J.

„Stručně – moc vám děkuji za pomoc!”

 

Zdeněk M.

„Akademie není jen o penězích. Ale díky jejich doporučením jsem se dostal mezi nové lidi, kteří mě posunuli zas o něco dál osobnostně. Je skvělé najít v dnešní době někoho ja vy, kdo má tu chuť a sílu pomáhat a předávat své znalosti dál. Přeji vám, ať vám to vydrží co nejdéle :))