ca950ae7c86195f1199628450aea3cd92877d8e158e5f5f05a53d1668001467b_full

 ASPEKTY NÁMI VYBÍRANÝCH PASIVNÍCH PŘÍJMŮ:

 I – osobně prověřené

II – rozumný zisk

III – průhlednost projektu / služby

IV – co nejpravidelnější finanční odměny

V – co nejméně časové zátěže pro klienta

VI – dobrá časová návratnost

Každý z nás se někdy setkal s pojmem „pasivní příjem“. Někdo ho bere jako nedílnou součást svého příjmu, jiní mu nevěnují pozornost. Nemalá část lidí si myslí, že pasivní příjmy jsou jen pro vyvolené, nebo pro normální lidi nodosažitelný cíl. A právě tento mýtus bychom na Investorské akademii rádi vyvrátili.

JAK NEVIDÍ PASIVNÍ PŘÍJEM INVESTORSKÁ AKADEMIE:
Pasivní příjmy nevidíme jako na začátku vykonanou činnost, které musíte pravidelně věnovat delší časovou investici.

JAK VIDÍ PASIVNÍ PŘÍJEM INVESTORSKÁ AKADEMIE:
Pasivní příjmy vidíme tak, že jednou – na začátku, věnujete určité činnosti potřebnou aktivitu/energii (nákup akcií a potřebná předchozí analýza, umístění reklamy na webové stránce s dobrou návštěvností, umístění billboardu na vaší zahradě atd.) a poté pravidelně inkasujete finanční odměnu. Bez dalších časových investic.
U pasivního příjmu se také zaměřujeme na jeho výši a pravidelnost vyplácení. Například když pronajmete své auto a necháte si na něj nalepit reklamu, dostanete za tuto činnost 1.000 Kč měsíčně. Pokud máte smlouvu na dva roky, víte, že po dobu 24 měsíců dostanete každý měsíc stejnou částku. A s touto informací můžete pracovat a především plánovat. Můžete si z této částky šetřit na dovolenou, pokrývat náklady na benzín, nebo znovu investovat. Oproti nepravidelnému příjmu, který sice může slibovat větší zisk, ale ztrácíte tím značnou míru plánování.